Инфо - Вест

Повреден моторџија кај Католичка во Скопје


Претпладнево во сообраќајка кај Католичка црква во Скопје беше повреден мотоџија по удар со автомобил. Повредениот со врза помош е префрлен во болница а полицијата врши увид. Сообраќајот се уште се одвива отежнато.

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *