Инфо - Вест

Ексклузивно видео: Поради снегот целосно отежнат сообраќајот кај Стража


Ексклузивно видео на Досие.мк од автопатот Кичево – Стража каде сообраќајот се одвива во исклучително тешки околности поради врнежите од снег. Екипи на Македонија Пат до сега не се излезени на терен.

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *