Инфо - Вест

ФОТО : Се преврте автомобил кај Костурино, струмичко


Пред половина час на патот кај струмичко Костурино се случи сообраќајка поради што сообраќајот се одвива отежнато. На коловозот има превртен автомобил се чека увидна екипа, а за состојбата на патниците се уште нема информации. Возачи кои поминаа по патот предупредуваат да се вози внимателно.

фото: група на ФБ

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *